O nás |

O nás

REMAX / Vox

Naše kancelář je tu pro všechny, kteří chtějí pomoci při realizaci svého snu, tedy prodeje nebo nákupu své nemovitosti, případně při vyhledávání ideálního nájemníka pro svoji nemovitost či ideální nemovitosti pro řešení své potřeby nájmu a pachtu. Můžeme se opřít o tým zkušených makléřů, kteří od počátku tvoří ideální mix spolu s ambiciózními makléři.

Chceme pro klienty to nejlepší, dělat práci v jejich prospěch čestně a kvalitně, což umožňuje sytém sítě RE/MAX. Vadí nám v realitní branži běžně se vyskytující nekvalitní advokátní služby, nevýhodné smlouvy a systémy, z kterých profitují především manažeři a další osoby z vrcholu pyramidy.

Chceme to dělat jinak! A myslíme to vážně!

Slovo majitele kanceláře, ing. Jiřího Háce

Rozhodli jsme se dělat reality jinak, a to kvalitně!

V roce 2019 jsem se rozhodl pořídit franšízu celosvětově úspěšného konceptu. Od počátku začínáme spolu s makléři naplňovat myšlenku vzniku této kanceláře. Významem latinského slova Vox je totiž hlas neboli volání, v našem případě volání po kvalitních realitních službách pro všechny. Zatím jsem udělal vše pro to, aby kancelář byla moderní, luxusní a na dobrém místě, v centru města s možností parkování. Vážím si a vždy si budu vážit klientů i kolegů makléřů a přeji si, abychom se všichni v kanceláři cítili co nejlépe. Před vstupem do konceptu RE/MAX jsem si ověřil, že jsme minimálně o pět let dále než nejsilnější konkurence. Očekávám, že systém vzdělávání sítě RE/MAX, vzájemné synergie značky, technologie a know-how jaké se nám od začátku dostává, bude zhodnocen ve výsledku pozitivními hodnoceními našich klientů, jejichž počty budou úměrné počtu uzavřených zakázek narůstat.

V neposlední řadě věřím, že si do našeho kolektivu najdou cestu noví, kvalitní a hlavně odhodlaní makléři, kteří se chtějí realizovat v oboru, který má svoji perspektivu a kloubí individuální dovednosti s týmovou prací, když se mohou opřít o historicky prověřenou sílu celého konceptu značky RE/MAX.

 

Proč zvolit RE/MAX Vox?

Vyšší prodejní cena

Nemovitosti dokážeme prodat za výrazně vyšší částky než konkurenční realitní kanceláře bez exkluzivní smlouvy, nebo při prodeji bez realitky.

Rychlejší prodej

Na nic nečekáme. Odhadneme cenu nemovitosti, provedeme vizualizaci a okamžitě nabídneme k prodeji. Většinu nemovitostí prodáme do dvou měsíců od podpisu smlouvy, za maximální cenu.

Garance prodeje

Jsme přesvědčeni, že vaší nemovitost úspěšně prodáme za smluvenou cenu v domluveném období, uděláme pro to maximum. To nám umožňuje spolu uzavřená exkluzivní smlouva. Pracujeme na 100% jen pro Vás! Pokud se nám to nepodaří, veškeré náklady hradíme my. Vy pak máte vše zdarma.

Komplexní služby

Zajistíme vám kompletní servis od A do Z. Máme v týmu experty, na které se můžete spolehnout. Ostatní zařídí prověřené specializované firmy. Není pro nás žádný problém zajistit jakékoliv realitní nebo finanční služby

Bezpečnost

Stoprocentní jistota, že nenastane žádný problém, vše bude probíhat hladce a bezpečně pod dohledem prověřených externích advokátů a expertů z oboru.

Transparentnost

Pravidelně vás budeme informovat o celém průběhu prodeje. Vždy budete mít dokonalý přehled o tom co se právě děje a co bude následovat.

Fér cena

Žádné platby předem. Neúčtujeme žádné skryté poplatky či vícenáklady. Naše odměna, kterou platí kupující, je fixní a to pouze 3-5% z ceny nemovitosti.

Renomovaná značka

RE/MAX je světově největší realitní síť, proto máme v rámci skupiny možnost využívat prémiové služby a přední odborníky.

Aktuální nabídka našich nemovitostí

Zavoláme Vám zpět

Pokud potřebujete poradit či se na něco zeptat,
rádi Vám zavoláme zpět.